KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15966083
nr 1596 6083
Selma Daffré
(f. 1951), Brasilien
Färgetsning, Signerad, numrerad 2/50, daterad -88. Bildmått: 39x30 cm, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Selma Daffré, bildkonstnär född 1951.
måndag 5 februari 2024
kl 19:51:39